Dzięki uprzejmości Mamy Dawidka, Dzieci z grupy Myszek miały możliwość zapoznania się  z pracą górnika oraz zrobienia czapek. DZIĘKUJEMY SERDECZNIE!!!

20 marca przyszła do ogrodu przedszkolnego Pani Wiosna!

UWAGA KONKURS!!!

19 marca miała miejsce prezentacja komiksów dla dzieci w ramach zajęć dodatkowych: Spotkania z książką:

15 marca odbyły się zajęcia realizowane przez fundację Szkatułka pod tytułem: Drzewo

12 marca Myszki brały udział w zajęciach dodatkowych w ramach których, "zwiedziły" Włochy:

nasza gazetka:

oglądanie mapy Włoch dla dzieci:

Krzywa Wieża w Pizie w wykonaniu Dzieci:

zabawa krzesełkowa: Która bajka wygra?:

1 marca 2019 r. mali artyści uczestniczyli w zajęciach prowadzonych przez fundację Szkatułka, na których zainspirowali się twórczością Joana  Miro.

Drodzy Rodzice,

informujemy, że Dzieci z grupy Myszek zdecydowały, że poniedziałek to dzień, w którym można przynieść zabawki. Prosimy, żeby Dzieci nie wnosiły do sali małych zabawek. Przytulankę można przynosić każdego dnia.

Prosimy, żeby nie dawać Dzieciom gum do żucia ze względu na ryzyko zakrztuszenia.

Dziękujemy serdecznie za wyrozumiałość i współpracęsmiley

We wtorek - 26 lutego - poznaliśmy legendę O Warsie i Sawie.

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszam do uczestnictwa w zebraniu, które odbędzie się 25 lutego, w najbliższy poniedziałek, o godzinie 16:30.

22 lutego Myszki uczestniczyły w warsztatach realizowanych przez fundację Szkatułka pod tytułem: Pająki i ich sieci:

21 lutego odbył się bal w naszym przedszkolu:

Szanowni Rodzice,

w dniu 19 lutego 2019 r., Myszki odwiedziły Hiszpanię w ramach zajęć z cyklu: Mały podróżnik.

Drodzy Rodzice,

zabawy konstrukcyjne na dywanie: Najwyższy pojazd świata - dzieło samodzielnie wykonane przez Myszki :-)

Szanowni Rodzice,

22 stycznia 2019 r., odbyły się zajęcia z bajkoterapii z elementami języka angielskiego. Dzięki niezwykłym przygodom Misia Puchatka, przekonaliśmy się o potędze przyjaźni mimo różnic.

Szanowni Rodzice,

w środę, 16 stycznia, w ramach zajęć dodatkowych z cyklu: Mały podróżnik, "wpadliśmy"

z wizytą do Francji:

Grupa MYSZKI pracuje w godzinach: 7:00 - 17:00

Zajęcia finansowane ze środków m.st. Warszawy odbywają się w:

poniedziałki i środy; rytmika: 9:45 - 10:05

wtorek i czwartek; język angielski: 11:45 - 12:00

Zapraszamy do kontaktów w każdą środę od 17:00 do 17:30 z p. Anią lub w każdy wtorek 17:00 do 17:30 z p. Moniką, po uprzednim umówieniu się na rozmowę w sprawie dziecka.

Terminy zajęć dodatkowych:

Wtorki:

gr II p. Monika Spotkanie z książką 15:00 - 15 :15

p. Monika Mały Podróżnik - zajęcia kulturowe związane z krajami Europy 15:00 - 15:15

Środy:

gr. II  15:00 - 15:15

p. Ania Cicholska Rozwój przez ruch

Dnia 14 grudnia odbyły się zajęcia dodatkowe z cyklu: Spotkanie z książką.

UWAGA: terminy zajęć prowadzonych przez Fundację Szkatułka:

15 listopada (sztuka)

22 listopada (drzewo)

30 listopada (sztuka)

BARDZO PROSIMY O WPŁATY O WYSKOŚCI 50ZŁ. NA KOTO FUNDACJI SZKATUŁKA

Odbiorca: Fundacja Szkatułka ul. Rakowiecka 15/17 m 52a, 02-517 Warszawa
Numer konta: 37203000451110000004027170
Bank BGŻ BNP Paribas S.A.

w tytule przelewu prosimy wpisać imię i nazwisko dziecka / Przedszkole nr 57

Szanowni Rodzice,

ze względu na fakt, że 9 listopada bieżącego roku (piątek) świętujęmy setną rocznicę odzyskania niepodległości, uprzejmie prosimy, żeby w tym dniu, ubrania Dzieci były w barwach biało - czerwonych.

Kochani Rodzice,

serdecznie zapraszamy na uroczystość Pasowania na Przedszkolaka w grupie Myszek, która odbędzie się 30 października, we wtorek o 15:30.

6.30 – 8.20 godziny przyprowadzania dziecka do przedszkola (prosimy o przestrzeganie wymienionych godzin)