GRUPA II Fasolki

Kod koloru do domofonu rok szkolny 2020/2021

Gr. II Fasolki – różowy

Szanowni Państwo,

prosimy o zapoznanie się z treścią aktualnych ogłoszeń: http://www.przedszkole57.waw.pl/ogloszenia.php?p=21

W Grupie Fasolki pracują: Pani Danuta Rodziejczak i Pani Karolina Trzpil oraz pracownik obsługi: Pani Danuta Klusek

Język angielski: Pani Karolina Trzpil, wtorki => 11:45-12:00 i czwartki => 11:15-11:30

Rytmika: Pani Iwona Dzikowicz, poniedziałki i środy => 9:45 - 10:00

Pobyt w ogrodzie: codziennie w godzinach: 11:00 - 11:45

INFORMACJA DLA RODZICÓW / OPIEKUNÓW PRAWNYCH DZIECKA

Informuję, że dzieci będą objęte pomocą psychologiczno-pedagogiczną realizowaną w okresie od 1 września 2020 do 31 sierpnia 2021 w formie grupowych zajęć logopedycznych w ramach realizacji autorskiego Programu Profilaktyki Logopedycznej „Wspomaganie rozwoju mowy dzieci w wieku przedszkolnym szansą na dobry start w edukacji”.

Ponadto pomoc psychologiczno-pedagogiczna będzie realizowana w następujących formach:

·       Porady i konsultacje dla rodziców / po wcześniejszym umówieniu się telefonicznym nr tel. 22 610 66 95 od poniedziałku do czwartku w godzinach pracy logopedy i w poniedziałki i czwartki w godzinach pracy zdalnej psychologa od 15 do 19 (nr tel. 22 610 21 32 e-mail: anna.gromek@ppp16.waw.pl)

·       Działania profilaktyczne – zestawy ćwiczeń do pracy z dzieckiem dla rodziców.

Dyrektor Przedszkola nr 57 "Grochowiaczek" w Warszawie