Projekty, programy profilaktyczne – rok szkolny 2021/2022

 

Lp.

Nazwa programu

Organizator

Koordynator

Realizatorzy

1.

Czyste powietrze wokół nas

Sanepid

Wanda Raczyńska-Łaska

Grupy starsze

2.

Działaj z impetem

Recopol

Monika Rusinowska

Grupa VI

3.

Dziecięca matematyka” E. Gruszczyk-Kolczyńskiej

Przedszkole Grochowiaczek

Anna Sokołowska

 

4.

Od przyprawy do uprawy

Tesco

 

 

5.

Pieszo i na kółkach

MDK Łazienkowska

Diana Zarzycka

 

6.

Więcej wiem, mniej choruję

Sanepid

Wanda Raczyńska - Łaska

Każda grupa

7.

Chronimy Dzieci

Fundacja „Dajemy Dzieciom siłę”

Olga Miedwiedskaja

Każda grupa

8.

Drzewo w mieście V edycja

Fundacja Szkatułka

Małgorzata Malinowska

Każda grupa

9.

Dzieciaki Mleczaki

Polska Izba Mleka

Olga Miedwiedskaja

Chętne grupy

10.

Ekodetektywi  i miejskie zagadki

Veolia

Małgorzata Malinowska

 

11.

Kajo i kosmos

Uważność w edukacji

Monika Rusinowska

Grupa VI

12.

Kocham Warszawę – Łapię deszczówkę

Veolia

m.st.Warszawa

Małgorzata Malinowska

Każda grupa

13.

Kulinarne Koła „Wiem, co jem”

m.st.Warszawa

Monika Rusinowska

Grupa Groszki

14.

Mamo, Tato, wolę wodę

Żywiec Zdrój

Diana Zarzycka

Każda grupa

15.

Międzynarodowy Projekt „Piękna Nasza Polska Cała”

Ludmiła Fabiszewska

Diana Zarzycka

Chętne grupy

16.

Międzynarodowy Projekt Czytelniczy Magiczna Moc Bajek

Ludmiła Fabiszewska

Paulina Poręba

Chętne grupy

17.

Program adaptacyjny „W naszym przedszkolu 3 latki nie płaczą”

Towarzystwo Rozwoju Aktywności „Szansa”

Anna Sokołowska

I grupa

18.

Program Doradztwa Zawodowego

Rozp. MEN z 12 lutego 2019 w sprawie doradztwa zawodowego Dz. U. 2019 poz.. 325

Anna Sokołowska

Każda grupa

19.

Program Profilaktyki Wszawicy „Problem z głowy”

Paranit

Wanda Raczyńska-Łaska

Grupy, w których problem wszawicy

20.

Program Wychowawczy Przedszkola nr 57

Przedszkole Grochowiaczek

 

Każda grupa

21.

Projekt Edukacyjny: „Z kulturą mi do twarzy””

Paulina Marcysiak

Monika Rusinowska

Grupy starsze

22.

Twórczy kompas sztuki

Bliżej przedszkola

Monika Rusinowska

Grupa VI

23.

Uczymy Dzieci Programować 

Edu Sens S.A.

Anna Sokołowska

 

24.

Wielki Mały Człowiek edycja II

Fundacja Szkatułka

Małgorzata Malinowska

Każda grupa

25.

Filharmonia Przedszkolaka

Monika Kos-Nowicka

Małgorzata Malinowska

Każda grupa

 

AKCJE CHARYTATYWNE:

  • Akcja zbiórki karmy do schroniska dla zwierząt – Karina Adamska
  • Akcja „Nakręteczki dla Aneczki” – Karolina Brych – Fundacja Serce Dziecka
  • Akcja zbiórki zużytych baterii Reba – Karolina Brych
  • Akcja „Góra Grosza” – finansowe wsparcie Rodzinnych Domów Dziecka – Karolina Brych